Styre

Pride Art ledes av et tverrfaglig styre på opp til 11 personer fra Bodø i Nord til Kristiansand i Sør. Styret legger ned 5000 frivilligtimer i året for å forvalte Pride Arts tradisjon og verdigrunnlag.

Frederick Lucius Nathanael
Leder

post@prideart.no
+47 920 33 236

Bjørn André Langset Gjermundnes
Nestleder

balg@prideart.no

Stephan Udbjørg
Økonomiansvarlig
stephan@prideart.no

Daniel Gilleberg
Kurator
daniel@prideart.no

Martine Næss Johansen
Litteraturansvarlig, koordinator for kulturdebatt
martine@prideart.no

Trine Midtlie Elmholt
Barne- og ungdomskoordinator
trinem@prideart.no

Tove-Mari Odderdal
Distriktskoordinator
tovemari@prideart.no

Nils Jøran Riedl
Sikkerhetsansvarlig
nils@prideart.no

Valgkomitten

Maud Bianca Runesdatter (leder)

Åse Margrethe Hansen

Vegard Øidvind

Faggruppa

Jens Martin Hartvedt Arvesen
Scenekunst- og konsertansvarlig
jensmartin@prideart.no

Malcolm McKerlie-Hollist
Kurator
malcolm@prideart.no

Richard Krusell
Kommunikasjons- og formidlingsmedarbeider
richard@prideart.no