Styret

Pride Art ledes av et tverrfaglig styre på opp til 11 personer fra Bodø i nord til Kristiansand i sør. Styret legger ned 5000 frivilligtimer i året for å forvalte Pride Arts tradisjon og verdigrunnlag.

Frederick Lucius Nathanael
Leder

post@prideart.no
+47 920 33 236

Bjørn André Langset Gjermundnes
Nestleder

balg@prideart.no

Katja Fjeld
Sekretær
katja@prideart.no

Stephan Udbjørg
Arenaansvarlig
stephan@prideart.no

Malcolm McKerlie-Hollist
Kurator
malcolm@prideart.no

Martine Næss Johansen
Litteraturansvarlig
martine@prideart.no

Nils Jøran Riedl
Sikkerhetsansvarlig
nils@prideart.no

Jane-Victorius Gipling Bonsaksen
Koordinator for arbeid med barn og ungdom
janevictorius@prideart.no

Hilde Frøyland
Strategi
hilde@prideart.no

Torkil Ranvik
Sosiale medier/design
torkil@prideart.no

Valgkomitten

Åse Margrethe Hansen (leder)

Vegard Øidvind

Jonas Løvaas Gjerstad

Faggruppa -består av styret pluss disse personene:

Daniel Gillberg
Konservator
daniel@prideart.no

Trine Midtlie Elmholt
Ansvarlig barn og ungdom
trinem@prideart.no

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Read more