Styre

Pride Art ledes av et tverrfaglig styre på opp til 11 personer fra Bodø i Nord til Kristiansand i Sør. Styret legger ned 5000 frivilligtimer i året for å forvalte Pride Arts tradisjon og verdigrunnlag.

Frederick Lucius Nathanael
Leder

post@prideart.no
+47 920 33 236

Bjørn André Langset Gjermundnes
Nestleder

balg@prideart.no

Katja Fjeld
Sekretær
katja@prideart.no

Stephan Udbjørg
Arenaansvarlig
stephan@prideart.no

Malcolm McKerlie-Hollist
Kurator
malcolm@prideart.no

Martine Næss Johansen
Litteraturansvarlig
martine@prideart.no

Tove-Mari Odderdal
Distriktskoordinator
tovemari@prideart.no

Nils Jøran Riedl
Sikkerhetsansvarlig
nils@prideart.no

Jane-Victorius Gipling Bonsaksen
Representant Skeiv Ungdom
janevictorius@prideart.no

Alex Benjamin Jørgensen
Video kurator
alexbenjamin@prideart.no

Anne Holter
anne@prideart.no

Hilde Frøyland
Vararepresentant
hilde@prideart.no

Torkil Ranvik
Vararepresentant
torkil@prideart.no

Valgkomitten

Åse Margrethe Hansen (leder)

Vegard Øidvind

Jonas Løvaas Gjerstad

Faggruppa

Malcolm McKerlie-Hollist
Kurator
malcolm@prideart.no

Trine Midtlie Elmholt
Ansvarlig barn og ungdom
trinem@prideart.no

Hild Krusell
Kommunikasjons- og formidlingsmedarbeider
hild@prideart.no

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Read more